Häberli tegemisi jälgib selles koondiseaknas välismaa treener (1)

Eesti peatreeneri Thomas Häberli (esiplaanil) tööd jälgib käesolevas koondiseaknas tema sõber, Šveitsi jalgpallitreener Silvio Coray. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise esmaspäevasel treeningul võis võistkonna juures märgata meest, keda pole seal varem olnud. Käesolevas koondiseaknas jälgib peatreener Thomas Häberli ja tema tiimi tegemisi Šveitsi jalgpallitreener Silvio Coray (42).

UEFA B litsentsiga Coray on Eesti koondise juures, et õppida. Jalgpallimaailmas on tavaline, et treenerid käivad nimekamatele ametivendadele justkui töövarjudeks, ammutades uusi teadmisi ja nõkse, mille abil tulevikus ise paremaid otsuseid teha.

Coray on seni töötanud peamiselt noortetreenerina, aga ka analüütiku ja skaudina. Šveitsis on ta erinevate madalamate liigade klubide noortega toimetamise kõrval olnud ametis ka tippklubi Grasshopperi ridades. Singapuris juhtis ta Bundesliga klubi Mönchendgladbachi Borussia sealset jalgpalliakadeemiat, Bangladeshi kõrgliigas oli Saifi profisatsi abitreener ning töötada on ta jõudnud ka Kolumbias.

Enda sõnul üle 10 000 jalgpallimängu vaadanud ja analüüsinud Coray on pärit Luzernist, mis on ka 48-aastase Eesti koondise juhendaja Häberli sünnilinnaks. Eesti koondise juures on Coray peamiselt vaatlevas rollis.

REKLAAM

Reedel võõrustab Eesti Rahvuste liiga D-divisjonis kell 19 Maltat ning esmaspäeval kohtub võõrsil kell 21.45 San Marinoga. Eesti on hetkel oma alagrupi liider.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
1 kommentaar

Jaak   •  
(82.131.45.***)
Uus potentsiaalne U21 peatreener?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK