Esimese sammu lunastuse teel astunud Neymar: nüüd mängin ma igat mängu võõrsilfännide ees (0)

Neymar. Foto: Ligue 1 Twitter

PSG superstaar Neymar lõi mängus Strasbourg'ga imelise võiduvärava pärast seda, kui tema enda fännid oli tema elu kogu mängu jooksul põrguks muutnud.

Suvel aktiivselt üleminekut eelmisesse koduklubisse nõudnud Neymar oli vastu enda tahtmist sunnitud lõpuks Pariisi jääma ja laupäeva õhtul käis ta sel hooajal esmakordselt PSG eest platsil.

Mängus Strasbourg'i vastu sai Neymar vilekoori osaliseks juba siis, kui teadustaja ta nime välja hõikas ja hiljem pea iga pallipuute järel. Parc des Princes'i tribüünidel olnud plakatitel nimetati Neymari näiteks hoorapojaks ja tema isal soovitati portugali keelsel plakatil oma poeg saata Vila Mimosasse (Rio de Janeiro kurikuulsasse agulisse - M. P.).

"Mõistan fänne ja tean, et see oli nende jaoks raske. Kuid praegusest alates olen ma PSG mängija. Mul ei ole fännidele erilist sõnumit. Mind on välja vilistatud kogu karjääri jooksul," ütles 27-aastane ääreründaja. "Nüüd mängin ma igat mängu nagu oleksin ma võõrsil. See on kahetsusväärne, kuid mul pole fännide vastu midagi."

REKLAAM

Mängu eel tuli avaldusega välja ka PSG tulihingelisemaid fänne koondav Collectif Ultras Paris. "Jalgpallilises mõttes on Neymar üks oma põlvkonna parimaid mängijaid. Kuid see pole kaugeltki hetkel kõige tähtsam asi. Heidame ette seda, et ta ei ole klubi austanud ja on seda kohati isegi häbistanud."

Rühmitus jätkas: "Hetkel, mil ta pole teinud ühtegi avaldust, rääkimata vabandusest, naaseb ta meie Parc des Princes'ile. Ja me oleme tõsiselt skeptiliselt selles osas, et ta veel ühe hooaja meie vormi kannab. Virage Auteuil'i sektoril, kuhu meie kõige lojaalsemad toetajad on kogunenud, on kohustatud näitama talle kõigi oma tegevustega, et tema tegevused ei saa jääda ilma tagajärgedeta. Seetõttu kutsume kõiki Pariisi toetajaid, keda on haavatud, näitama talle, et tal puudub igasugune eksimisruum ja tee lunastuseni on väga-väga pikk. On välistatud, et me karistame tervet meeskonda ühe mängija tõttu."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK