Esiliiga B kuu parimateks valiti Gvineria ja Viira (0)

Akaki Gvineria (vasakul) käis märtsikuus väljakul ka kahes Premium liiga mängus. Foto: Imre Pühvel

Esiliiga B märtsikuu parimaks mängijaks valiti Tartu Tammeka U21 ründaja Akaki Gvineria ning parimaks treeneriks FC Kuressaare U21 juhendaja Sander Viira.

Gvineria lõi nelja mänguga neli väravat. 17-aastane grusiin mängis märtsikuus 268 minutit ehk ta skooris keskmiselt iga 67 minuti järel ning kahes kohtumises valisid mänguinspektorid Gvineria parimaks mängijaks. Gvineria tabamused tulid 1:0 võidumängus Nõmme Kalju U21, 3:0 võidumängus Jõhvi Phoenixi ja 1:1 viigimängus Tallinna Legioni vastu. Tema panusega teenis Tammeka U21 märtsis kolm võitu ja viigi, millega tartlased on märtsikuu järel teisel tabelireal vahendab jalgpall.ee.

Viira juhendamisel läbisid saarlased märtsikuu täiseduga. 2:1 skooriga alistati Tallinna Legion ja Tartu Kalev, 1:0 seisuga saaadi jagu Läänemaa JK-st ning Viljandi Tulevikust. Kuressaare U21 lõi märtsikuu jooksul kuus väravat ning lasi enda väravasse vaid kaks tabamust.