EJL algatas Lepmetsa suhtes distsiplinaarmenetluse (7)

Sergei Lepmets. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) algatas distsiplinaarmenetluse väravavaht Sergei Lepmetsa suhtes.

Lepmets teatas maikuus, et lõpetab elukutselise mängija karjääri, see võimaldas tal vastavalt mängijate staatust reguleerivale korrale lõpetada mõjuva põhjuse tõttu leping FCI Levadiaga. Seejuures kinnitas Lepmets oma kavatsust karjäär lõpetada ja mitte mängida Premium liigas spetsiaalselt korraldatud kohtumisel EJL-i esindajatega.

REKLAAM

8. juulil teatas Lepmets ajakirjanduse vahendusel, et andis lepingu lõpetamisel teadlikult valeinfot ning soovib karjääri jätkata Nõmme Kaljus. Jalgpalliliit alustas seoses teadliku valeinfo andmisega distsiplinaarmenetlust.

Mängijate üleminekute korrast lähtub sellisel juhul, et lepingu lõpetamine kvalifitseeritakse ümber ühepoolse mõjuva põhjuseta lepingu lõpetamiseks, mis tähendab, et mängija saab uude klubisse liikuda tavamoel ehk kokkuleppel eelmise tööandjaga.

SEOTUD LOOD
7 kommentaari

purgeenius   •  
(84.50.64.***)
sellest artiklist, mille põhjal menetlus, tunduski, et miks mees seda juttu ajab. Oleks võinud kasutada võimalust olla vait selle koha pealt :S
Pierre   •  
(82.131.78.***)
Loll mees on see Sergei. Ja nüüd las saagu täie rangusega raisk, kaua see vend lolli mängib juba? Tema jutt või kana kusi....
Kommentaareeiole   •  
(80.235.51.***)
Tegelikult ootasin seda, sest rääkis ta intervjuus liiga palju sellest, mida ei tohiks rääkida. Nüüd tuleb pidada läbirääkimisi Levadiaga, mis tähendab, et läheb suureks jamaks.
elx   •  
(176.46.61.***)
Juriidiliselt on nüüd tähtis kas ta nõustus palgakärpe ehk lepingumuudatusega või mitte. Kuna ta lahkus meeskonnast mitte päris kohe eriolukorra algul, siis kisub vist nii olema, et leppis palgakärpega. Sel juhul on tema jaoks pisut jama seis küll. Kui ta lõpetas aga lepingu seetõttu, et polnud kärpega nõus, siis oli lepingu lõpetajaks tingimuste muutumine, millega üks pool nõus polnud ja kõik võiks nagu korras olla. Ei saa ju lubatud olla, et klubi võib ühepoolselt suvalisel ajal palka kärpida ja mängijal pole selle peale õigust lepingust taganeda.
Siik   •  
(131.207.24.***)
Lepmets sõlmis lepingu muudatuse (osalemaks Levadia U21-s) 2020 aasta lõpuni. Kui see on profileping, siis paistab see tavalise ülemineku moodi, pool aastat enne olemasoleva lepingu lõppemist.
sanderk   •  
(90.190.194.***)
mis intervjuust täpsemalt jutt on? @Kommentaareeiole
Kommentaareeiole   •  
(80.235.51.***)
"Lähiajal kirjutame alla lepingule Nõmme Kaljuga," jätkas Lepmets. "Ütlesin küll, et lõpetan profijalgpalli, kuid seda sundis olukord, kuhu mind pandi. Levadiaga lepingu lõpetamiseks pidin nii ütlema. Klubi kärpis mu palka, kuid mul oli vaja pere toita. Leidsin töö munitsipaalpolitseis ja lepingu täitmiseks pidin ütlema, et lõpetan karjääri. Levadias öeldi, et elukutselise jalgpallurina ei saa samal ajal teisel tööl töötada. Nõmme Kalju president Kuno Tehva selliseid piiranguid ei sea."

https://sport.err.ee/1110467/lepmets-ma-ei-liitu-et-olla-varumees-tahan-ka-koondist-aidata

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK