Eestlased Iirimaal: Poom andis võidumängus väravasöödu, eestlaste kolmik istus terve kohtumise pingil (0)

Markus Poom andis võidumängus väravasöödu. Foto: Shamrock Rovers / X

Valitsev Iirimaa meisterklubi Shamrock Rovers alistas 10. vooru mängus Frank Liivaku ja Bogdan Vaštšuki endise tööandja Sligo Roversi 3:0.

Eesti koondise poolkaitsja Markus Poom sai võidumängus kirja kõik minutid. Lisaks sellele andis eestlane Aaron Greene'i 3:0 väravale söödu ning teenis 84. kollase kaardi. Üheksa mänguga on Roversil kogutud 15 punkti, liider Shelbourne edestab neid kuue silmaga, kuid on ühe matši rohkem pidanud.

Tänavuseks hooajaks Bohemianisse jõudnud Sten Reinkort, Michael Lilander ja Martin Miller jälgisid kõik pingilt, kuidas nende koduklubi võitis Shelbourne'i 2:1. Üheksa korda väljakul käinud Bohemian on kogunud 13 punkti, millega hoitakse viiendat positsiooni.

Rocco Robert Shein ja Dordrecht venitasid kaotuseta seeria üheksamänguliseks, kui võõrsil alistati Karol Metsa endine leivaisa NAC Breda 4:1. Shein sekkus vahetuses 63. minutil, kui tema meeskonna eduseis oli kaheväravaline. Neli mängu enne põhihooaja lõppu asetseb Dordrecht neljandal kohal, millega pääseb sõelmängudele, kus selgitatakse kolmas võistkond, kes pääseb kõrgliigasse.