Eesti saalikoondis sai viimase kümne aasta suurima kaotuse (0)

Eesti saalijalgpallikoondis Balti turniiril 2021. Foto: Eesti saalijalgpall / futsal

Eesti meeste saalijalgpallikoondis alustas Lätis toimuvat Balti turniiri suure kaotusega, kui Riias jäädi võõrustajatele alla koguni 0:7.

Läti otsustas mängu saatuse esimesel poolajal, kui lõid viis vastuseta väravat, neist esimene juba teisel minutil. Teisel poolajal lisati kaks tabamust. Lätil tegi kübaratriki kapten Germans Matjušenko. Eesti koosseisu kuulusid debütandid Deniss Vnukov ja Jevgeni Skamnitski.

Eesti saalijalgpallikoondis sai viimati ametlikus mängus vähemalt seitsmeväravalise kaotuse 2011. aasta jaanuaris, kui Skopjes toimunud EM-valikturniiril jäädi Gruusiale alla 0:8.

Laupäeval, 18. detsembril kohtuvad Balti turniiril Eesti ja Leedu ning pühapäeval, 19. detsembril Läti ja Leedu. Mõlemad mängud algavad kell 14.00.