Cosmos jätkas Meistrite liiga eelturniiri võidulainel (0)

Tallinna Cosmos on seni võitnud mõlemad Meistrite liiga eelturniiri mängud. Foto; Jana Pipar

Tallinna FC Cosmos pidas 24. augustil oma teise kohtumise UEFA saalijalgpalli Meistrite liiga eelturniiril, kus alistas Andorra klubi FC Encampi 4:1, vahendab Jalgpall.ee.

Encamp asus juba teisel minutil juhtima, kui Cosmose palluri Vitali Katerõnini põrkest läks pall oma väravasse. Cosmos vastas viigiväravaga kümme minutit hiljem, mil Nikita Tšernei realiseeris Mark Ivanovi söödu. Juhtvärava sai Eesti klubi kirja 16. minutil. Juan Jose Molero sai hea eeltöö teinud meeskonnakaaslaselt söödu ning toimetas mänguvahendi postide vahele. Kolmanda tabamuse kirjutas samal minutil enda nimele Katerõnin. Esimene vaatus lõppes seisul 3:1, sealjuures eksis Cosmos kahel penaltil.

Teine poolaeg oli väravatevaene. Cosmose neljas ja ühtlasi ka viimane värav sündis kolm minutit enne lõpuvile. Molero võitles palli väljaku keskel endale ning sättis selle värava all oodanud Katerõninile, kes lennutas nahkkera esimese puutega ristnurka. Cosmose jaoks oli tegemist turniiri teise võiduga – eile, 23. augustil alistati Šotimaa klubi PYF Saltires tulemusega 5:2.

Cosmos peab eelturniiri viimase kohtumise 26. augustil kell 20. Vastu astub neile võõrustajamaa Slovakkia klubi Lucenec.