Cala eitas rassistlikku käitumist: see, mis toimub, on tsirkus (1)

Mouctar Diakhaby (nr 12) lahkus kaaslase saatel platsilt. Foto: Scanpix / Roman Rios / EPA

Keset Hispaania kõrgliiga mängu väljakult lahkunud Valencia kaitsja Mouctar Diakhaby väitis, et Cadizi kaitsja Juan Cala kutsus teda "sitaseks mustaks". Cala andis täna pressikonverentsi, kus eitas süüdistusi ja ähvardas pöörduda kohtusse.

Diakhaby avaldas täna sotsiaalmeedias video, milles kinnitas, et Cala solvas teda rassistlikult. Lisaks väitis Diakhaby: "Üks Cadizi mängija küsis meilt pärast mänguseisaku tekkimist, et kui Juan Cala minu ees vabandab, kas ma siis jätkaksin mängimist. Vastasime eitavalt."

Cala rääkis pressikonverentsil: "Mind süüdistatakse milleski, mida ma pole teinud. Olen šokis. Minu üle mõistetakse kohut ilma minu versiooni kuulamata. Mitte keegi ei vääri seda. Kõik, mis on juhtunud, on tsirkus.

Kedagi ei tohi süüdistada, kui pole ühtki tõendit. Seitse või kaheksa mängijat olid ümber, kui ma väidetavalt teda solvasin, ja keegi ei kuulnud midagi. Staadionil pole fänne, aga on palju mikrofone, nii et kõike võib kuulda."

REKLAAM

"Hispaania jalgpallis pole rassismi. Hispaania meeskondades on palju musti mängijaid, nad on kõik integreeritud," lisas Cala, kes ähvardas pöörduda kohtusse nende vastu, kes tema nime määrivad.

Valencia avaldas seepeale teate, kus kirjutas, et ei usu Cala juttu. "Juan Cala jättis kasutamata hea võimaluse viga tunnistada ja inimese ees vabandada. Selle asemel ta hoopis ründas mängijat ja teisi Valencia CF-i liikmeid. Valencia CF usub ja toetab endiselt täielikult oma mängijat," seisis klubi teates.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

INCE   •  
(91.129.98.***)
Vaikselt hakkavad jalgpalliklubid jagunema klubideks ja lumehelbekeste klubideks. Viimaste jaoks ei ole jalgpall enam esmatähtis, aga saavad varsti oma liiga moodustada :)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK