Ben Arfa: Deschamps peaks tagasi astuma (3)

Sel suvel vabaagendiks saanud prantslane Hatem Ben Arfa teatas, et tema arvates peaks Prantsusmaa koondisele MM-i võidu toonud Didier Deschamps koondise eesotsas lahkuma.

31-aastane ründaja on ka ise kodumaa koondisesse mahtunud, kuid MM-i lõppnimekirja ta ei mahtunud. Kokku on ta mänginud 15 matšis, kuid viimati tõmbas ta koondisesärgi selga kolm aastat tagasi sõprusmängudes Inglismaa ja Saksamaa vastu.

Prantslane rääkis France Football ajakirjale: "Ei saa peita fakti, et prantslaste taktika on väga kole. Ma ei taha, et noored hakkaksid nii mängima, kuna tavaliselt kopeerivad klubid MM-i võitjate stiili. Muidugi on see väga efektiivne ja hästi kasutatud. Les Bleusis on riskijad, kes panustavad selle peale, et vastastel tuleb mõni viga sisse. Aga vaadates meie tugevusi, peaksime mängima palju julgemalt - ja vähem nagu kameeleonid."

"Ma võtan oma mütsi peast härra Deschampsi ees, aga kui ma oleks tema, lõpetaks ma hea mälestusega - pisut nagu tegi Zinedine Zidane Real Madridiga. Sel viisil saaks ta asendaja kasutada tiimi potentsiaali ning lasta noortel mängida nagu Brasiilia koondis," lisas viimati PSG-s olnud mängumees.

REKLAAM

Lõpetuseks teatas prantslane: "Ma tean, et mu arvamus üllatab mõnda praeguste pidustuste ajal, aga mind ei huvita. Ma ei ole tujurikkuja - olen keegi, kes proovib asja veelgi paremaks teha." Mees ise on nüüdseks vabaagent ning sai viimati platsile joosta 2017. aasta aprillis.

3 kommentaari

...   •  
(1.144.110.***)
Voh asjalik mees lasti pulti
Beau Small   •  
(27.79.186.***)
Tänavu maailmameistrivõistlustel oodati Messilt ja Argentinalt palju, kuid pärast alagrupist napilt pääsemist langeti kaheksandikfinaalis hilisema võitja Prantsusmaa vastu.
https://happywheels3dgame.com/
happywheelspace   •  
(27.34.68.***)
They are one of the best players with top class training, https://happywheelspace.com/

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK