Belov esitas Legioni meeskonnale võidu järel konkreetse nõudmise (0)

Tallinna Legioni peatreener Deniss Belov. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna Legion saavutas klubi ajaloo teise võidu Premium liigas, kui oli võõral väljakul 3:1 parem Tartu Tammekast. Võiduga tõusis Legion tabelis kaheksandaks ning peatreener Deniss Belov oli rahul nii tulemuse kui ka meeskonna esitusega, aga rõhutas, et edaspidi nõuab ta meeskonnalt rohkem võite ja väravaid, sest Premium liigaga kohanemine on nüüd läbi.

"Läheme igale mängule võidumõtetega ning muidugi ei näinud plaan ette, et oleme seitse mängu järjest võiduta. Nagu varemgi ütlesin, siis iga kaotus või viik peab tekitama palju mõttekohti. Tuleb analüüsida, mida saab teha paremini.

Tänaseks mänguks õnnestus meil vead ära parandada. Mänguplaan õnnestus ja toimis. Välja arvatud see, et kolmanda värava järel hakkas meeskonda 3:1 seisu liiga hoidma. Muutusime liiga ettevaatlikuks ja andsime initsiatiivi käest, aga see on psühholoogiliselt arusaadav käitumine. Eriti meeskonna puhul, kes pole seitse mängu järjest väravat lüüa," rääkis Belov.

Esimest korda pärast 19. maid kuulus Legioni põhikoosseisu vigastusest paranenud kogenud ääreründaja Kirill Nesterov, keda peatreener Belov vahepealse aja jooksul korduvalt taga igatses. "Kindlasti oli ta naasmine meeskonnale tähtis. Klass oli näha. Ta tegutseb rahulikult ja teeb oma töö ära," märkis Belov.

Legioni trumbiks on muutunud keskväljakolmik German Šlein – Denis Vnukov – Nikolai Mašitšev. "Üle-eelmises voorus ei lubanud me Paidel esimesel poolajal kesktsoonis samuti mitte midagi teha, aga kaks eksimust tõid 0:2 kaotuse. Aga täna töötas see hästi. Rünnak ja kaitse olid hästi balansis," sõnas Legioni peatreener.

REKLAAM

Võitjate kolmanda värava autoriks oli vahetusest sekkunud Marek Šatov, kes tegi küll skoori 23. mail Nõmme Kalju vastu, aga minetas seejärel vormi ja langes koosseisust välja. "Vahepealsetes mängudes tal realiseerimine ei õnnestunud, aga täna kasutas kohe esimese võimaluse ära," sai ründaja juhendajalt kiita.

Meeskonda manitses Belov aga loorberitele mitte puhkama jääma. "Eks me liigume edasi ja muutume paremaks. Kasvame meeskonnana paremini kokku. Me ei saa enam öelda, et kohaneme Premium liigaga. Esimese ringi üheksa mängu on selja taga, kohanemiseks enam ruumi ei ole. Nüüd oleme siin ja peame aina rohkem väravaid lööma ja võite teenima," rõhutas Belov.

Premium liiga 12. voorus kohtub Legion pühapäeval võõrsil FCI Levadiaga. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK