Bailly avaldas, kes talle Manchester Unitedis sügavaima mulje jätsid (0)

Eric Bailly (vasakul) esindab hetkel Marseille võistkonda. Foto: Scanpix / Armando Franca / AP
Elevandiluuranniku koondislane ning hetkel Manchester Unitedist Marseille'is laenul viibiv Eric Bailly avaldas, kes talle Inglismaal veedetud aja jooksul enim muljet on avaldanud.

28-aastane Bailly mängis Punaste Kuradite eest kuus hooaega enne, kui ta möödunud suvel Prantsumaa suurklubisse laenule saadeti. L'Equipe'ile antud intervjuus tunnistas keskkaitsja, et Manchester Unitedis oli kaks ründemeest, kes talle oma tegevusega eriti kustumatu emotsiooni jätsid.

"Unitedis oli väga palju häid ja talendikaid mängijaid, nii noori kui ka vanemaid. Aga kui ma peaks neid kõiki nimetama hakkama, siis läheks sellega väga pikalt. Eriliselt läks mulle korda siiski Marcus Rashfordi ja Anthony Martiali poolt tehtu," rääkis Bailly.

Marseille'i meeskonda esindab ka teine endine Unitedi mängumees Alexis Sancheze näol. Tema esituste kiitmisega polnud elevandiluuranniklane samuti kitsi. "Alexis on väga kirglik. Tal on jaksu ja energiat, mida ta jagab ka võistkonnale. Tõsi on, et tal läks Manchesteris keeruliselt, aga seda rõõmsam on näha, et ta on end siin leidnud. Kui sa tema pingutust väljakul näed, tekib tahtmine ka endast kõik anda."

Eric Bailly siirdus Manchester Unitedisse 2016. aastal ning esindas meeskonda 113 kohtumises, skoorides selle aja jooksul ühel korral. Tema laenuleping prantslastega kestab käimasoleva hooaja lõpuni, sisaldades muuhulgas ka ostukohustust. Kuigi inglastega on mehel kontraht 2024. aastani, võib siiski eeldada, et sarnaselt Sanchezele on ka tema aeg Inglismaa suurklubis on lõppenud.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK