Andre Frolov: parandamisruumi on, aga siit on hea edasi minna (0)

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov nõustus pärast superkarikafinaalis FC Flora käest saadud 0:1 kaotust, et teise poolaja algus läks neil nurja, mis sai lõpuks ka otsustavaks.

"Esimene poolaeg oli tõesti hea, aga eks ta samas oli ka mõlemalt poolt kompav. Flora võttis ettevaatlikult ja meie ka uhama ei hakanud. Mingid momendid meil olid, aga ründetegevusega me  esimesel poolajal rahul ei olnud.

Tahtsime teiseks poolajaks paremini välja tulla ja midagi otseselt ei juhtunudki. Lihtsalt paar ebakindlat hetke järjest, mis natuke murdis meid. 15 minutiks kaotasime kontrolli ja tulid jämedad eksimused. Väravaga päädinud Flora nurgalöök tuli ju pärast suurt eksimust keskväljal. Eks sealt tekkis väike ebakindlus ning lõpus enam ei suutnud jah," sõnas Frolov.

Korralikku lõpuspurti Paide tõesti ette võtta ei suutnudki, vaid pall püsis pigem eduseisu omanud Flora valduses. "Tahtsime neid kõrgemalt pressida, aga natuke oli meie tegutsemises ebakõlasid. Füüsiliselt pole meeskond tippvormis, aga võinuksime ikka rohkem hambaid näidata," lausus Frolov.

Mis õppetund superkarikafinaalist Premium liiga hooajale kaasa võtta? "Standardolukorrast ei tohi endale väravaid lubada. Kõik oli justkui kontrolli all, aga väike rikošett ja ikka on vastaste mees uhkes üksinduses. Korralik soojendus hooajale – hea vastane ja hea mäng, mis näitas, et oleme hooajaks valmis. Parandamisruumi on, aga siit on hea edasi minna."

Paide alustab liigahooajaga teisipäeval, kui Sportland Arenal kohtutakse Tallinna Legioniga.