Ametlik: Levadia sõlmis Vaštšukiga lepingu (6)

Foto: FCI Levadia

Tallinna Levadia allkirjastas 23-aastase ründaja Bogdan Vaštšukiga töölepingu kehtivusega kuni 2020. aasta lõpuni, teatas Levadia koduleht.

"Olen väga rõõmus, et liitusin Eesti tippklubi FCI Levadiaga! Sulandusin meeskonda väga kiiresti, kuna tunnen paljusid mängijaid juba varasemast ajast ning mind võeti suurepäraselt vastu. Ootan põksuva südamega oma esimest mängu FCI Levadia särgis ning tahan aidata klubi ja meeskonda püstitatud eesmärkide saavutamisel," ütles Vaštšuk.

"Bogdan Vaštšuk on väga andekas mängija ning meie jaoks ülimalt oluline täiendus, ehkki kahel viimasel aastal ei saanud ta piisavalt mänguaega. Olen kindel, et ta toob meie ründeliini uut konkurentsi. Näen temas Eesti koondise potentsiaaliga ründajat. Usun, et Bogdan on varasemast ajast oma järeldused teinud ning soovib end mänguväljakul tõestada," kommenteeris Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

FCI Tallinna kasvandik Vaštšuk (sünd. 04.10.1995) siirdus 2012. aasta alguses Moskva Dinamo akadeemiasse ning mängis seejärel Inglismaa klubi Reading FC noortevõistkondades. Veel on ründaja kandnud Farnborough FC, Riia FC ja Sofia Levski särki.

REKLAAM

Vaštšuk on mänginud Eesti U21, U19, U17 ja U16 noortekoondistes.

SEOTUD LOOD
6 kommentaari

Kribenski   •  
(87.119.179.***)
Kui paar aastat tagasi öeldi, et Kalju venestub, siis Levadias on umbkeelsus tulnud järsemalt sisse.
metssiga   •  
(93.185.255.***)
cmoon levadia on algusest peale olnud ikka vene keelne klubi, erinevalt kaljust. kuidas saab vene keelne klubi venestuda?
purgeenius   •  
(90.191.203.***)
Ma isiklikult ei näe selles midagi negatiivset kui Levadia on "vene klubi". Las tal olla vene identiteet. See toob Eesti jalkale rohkem särtsu ja vastasseisu
metssiga   •  
(93.185.255.***)
nojust, maardu päritolu klubi, mis hiljem tallinnasse sisse seadis end ja nüüdseks ju liitunud teise, lasnamäelt pärit klubiga, mõlemad ju selgelt seega vene kultuuriruumis asuvad organisatsioonid... ilmselt kokku ei tee eesti keelset klubi?
kalju puhul, oli see, mis imestama pani või kohati ka etteheiteid tõi, just see, et tegemist on oma ajalugu ew aegadesse arvav klubi, millel on tugev side selgelt eesti kultuuriruumis elava nõmme linnaosaga. ja kuna see osa hakkas hägustuma, siis sellele ka viidati. kummaline on praegune kodanik kribenski avaldus, et levasse on tulnud umbkeelsus järsemalt sisse....
sanderk   •  
(90.191.229.***)
Homme saab siia selgeks, kumb see kõvem vene klubi on
sanderk   •  
(90.191.229.***)
*siis

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK