Aastaid kogukonnajuhina toimetanud Lipstuhl võtab üle Vapruse tegevjuhi ameti (0)

Karl Palatu ja Karin Lipstuhl. Foto: Pärnu JK Vaprus / Facebook

Pärnu JK Vapruse uueks tegevjuhiks saab neli aastat kogukonnajuhina toimetanud Karin Lipstuhl. Karl Palatu jätkab klubis juhatuse liikme ja spordidirektorina.

Lõppenud hooajal Premium liigas viimasele pulgale jäänud Pärnu Vaprus astus uue sammu klubitasandil. 2019. aasta algusest klubi kogukonnajuhina toimetanud Karin Lipstuhl asub peale nelja aastat tegevjuhi positsioonile. Naise ametiaeg algab uuel aastal.

"Olen väga tänulik, et saan spordijuhtimise valdkonnas teha sammu edasi ning seda just mulle armsas jalgpalliklubis. Möödunud neli aastat kogukonnajuhina on andnud mulle juurde palju meeldejäävaid hetki ja toredaid tutvusi. Olen saanud täiendada oma teadmisi spordiorganisatsiooni toimimise valdkonnas, loomingulisust erinevate ideede elluviimises ning vaprust seista silmitsi keerukate olukordadega. Ootan huviga uut vastutusrikast väljakutset, et klubi arengusse veelgi enam panustada," kommenteeris Lipstuhl Vapruse kodulehe vahendusel.

Tegevjuhi positsiooni asemel juhatuse liikme ja spordidirektorina jätkav Karl Palatu sõnas, et laiapõhine noortetöö ja ühtekuuluv kogukond on loonud klubile tugeva vundamendi. "Järgnevate aastate peamiseks eesmärgiks saab olema klubi struktuuri edasi arendamine, et maksimaalselt toetada klubi treenereid nende igapäevatöös ning luua Pärnu noormängijatele võimalikult head eeldused tippjalgpalli pürgimisel," kommenteeris ta. "Üheskoos kogu kollektiiviga astume klubi arengus järgmiste eesmärkide saavutamise suunas ning anname endast parima, et Eesti tippklubidega sammu pidada."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK