66 mängu järjest kaotuseta olnud Manchester City poolkaitsja: vajan puhkust (1)

Rodri. Foto: Scanpix / Irina R. Hipolito / AFP7 via ZUMA Press Wire

Manchester City poolkaitsja Rodri avaldas pärast Meistrite liiga veerandfinaali avamängu Real Madridiga, et tänavune hooaeg on olnud väga väsitav ja ta vajab puhkust.

Manchester City mängis teisipäeva õhtul Meistrite liigas Real Madridiga 3:3 viiki. Rodri on pärast seda kohtumist kõikide sarjade peale kokku klubi ridades olnud kaotuseta 66 mängu järjest. City on käimasoleval hooajal kaotanud kolm kohtumist Inglismaa kõrgliigas ja ühe liigakarikas, aga Rodri ei saanud nendes mängudes meeskonda mängukeelu tõttu aidata.

"Me kõik suudame paremini mängida, isegi mina, kuid ausalt öeldes peame puhkama. Ma vajan puhkust," rääkis Rodri pärast Meistrite liiga põnevusmängu Realiga. Kuna City heitleb nii Meistrite liiga, Inglismaa meistritiitli kui ka Inglismaa karika nimel ja graafik on tihe, siis on peatreeneril Pep Guardiolal palju nuputamist, kas, kellele ja millal puhkust anda.

"Vaatame, kuidas olukorra üle elame. Mõnikord see on lihtsalt nii. Puhkus on midagi, mida planeerime," lisas Rodri, kes võib puhkust saada juba eeloleval laupäeval, kui City võõrustab Premier League'is Luton Towni, kes heitleb liigasse püsimajäämise nimel ja asub praegu tabelis tagantpoolt kolmandal kohal. Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumine Realiga toimub järgmisel kolmapäeval Manchesteris.

City kodused rivaalid Arsenal ja Liverpool on samuti eurosarjas endiselt konkurentsis. Arsenal mängib Meistrite ja Liverpool Euroopa liiga veerandfinaalis. Arsenalil ja Liverpoolil on Premier League'is seitse vooru enne hooaja lõppu kirjas 71 ning Cityl 70 punkti. Kui City kohtub nädalavahetusel Lutoniga, siis Arsenal Aston Villaga ja Liverpool Crystal Palace'iga.