Zakaria Beglarišvili lahkus Gruusia kõrgliigaklubist juba enne hooaja lõppu (mängija kommentaar!) (0)

Zakaria Beglarišvili (palliga) esindas mullu FCI Levadiat. Foto: Jana Pipar

Kogenud poolkaitsja Zakaria Beglarišvili (33) siirdus suvel sünnimaale Gruusiasse ning lõi käed sealse kõrgliigaklubi FC Gagraga. Ilmetu statistika saatel kulgenud koostöö on tänaseks lõppenud.

Ehkki – nagu jalgpallisõbrad teda kutsuvad – Zaka sõlmis Gagraga kalendriaasta lõpuni kestva lepingu, sai koostöö juba enne hooaja lõppu otsa. Varumeherolli täitnud keskväljamees käis viimati Gagra eest väljakul 2. oktoobril ning kuigi Gruusia kõrgliiga hooaeg lõppeb alles 2. detsembril, naasis Beglarišvili juba mitu nädalat tagasi Eestisse.

Mängumees kinnitas Soccernet.ee-le, et saatuslikuks said probleemid palgamaksetega: Gagra pole tänaseni Beglarišvilile kogu lubatud töötasu lauale käinud. Tuleviku osas kinnitas 33-aastane poolkaitsja, et omab välismaalt üht konkreetset pakkumist ning võtab selle tõenäoliselt ka vastu. Detailidesse ei soovinud ta enne asja ametlikuks saamist laskuda.

REKLAAM

Premium liigas kokku 308 mängu pidanud ja 139 väravat löönud Eesti passiga grusiin lahkus maarjamaalt mulluse hooaja järel. Resultatiivsuspunktide poolest platseerus toona Tallinna FCI Levadiat esindanud mängumees Eesti kõrgliiga tippu: hooaja jooksul lõi ta 36 mänguga 21 väravat ja andis kaheksa väravasöötu.

Lõppeval aastal ei õnnestunud Beglarišvilil aga ilusat statistikat säilitada. Esimene poolaasta Usbekistani kõrgliigasatsis FC Turonis tõi kaasa 11 mängu ja ühe värava, järgnenud käik Gruusiasse aga vaid kuus mängu ja null resultatiivsuspunkti.

Premium liigas on Beglarišvili esindanud lisaks Levadiale ka Tallinna FC Florat. Kokku on tema kontol kümme siinses kõrgliigas veedetud hooaega: neist kaheksa Floras ja kaks Levadias.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK