Vutilegend on Inglismaa koondislaste peale maruvihane: sa ei saa lasta 19-aastasel poisil finaalmängus enne sind penaltit lüüa! (Grealish: ma ütlesin, et tahan lüüa) (0)

Roy Keane'il (vasakul) jagus Jack Grealishi suunal kurje sõnu. Mängumees ei jäänud vastust võlgu. Foto: Scanpix / Matthew Childs / Laurence Griffiths / Reuters

Legendaarsel jalgpalluril, täna Sky Sportsis stuudioeksperdina töötaval Roy Keane'il jagus pärast Inglismaa EM-finaalmängu kaotust Itaalia vastu etteheiteid nii mõnelegi kaotajate meeskonna liikmele.

Itaaliale kindlustas võidu inglaste viienda lööja ebaõnnestumine - vaid 19-aastane Bukayo Saka pidi penalti realiseerima, et seeria jätkuks ja löömiskord jõuaks lisalööjateni, kuid paraku suutis itaallaste puurilukk, turniiri parimaks mängijaks valitud Gianluigi Donnarumma löögi tõrjuda. Ülikogenud Keane ei olnud teps mitte rõõmus, et penaltiseeria tähtsaim löök sedavõrd vähekogenud mehele usaldati.

"Kui sa oled [Raheem] Sterling või [Jack] Grealish, siis sa ei saa seal lihtsalt istuda ja vaadata, kuidas noor ja kogenematu kutt läheb turniiri olulisimat lööki lööma," põrutas Keane ITV-le. "Sa ei saa lasta minna aral 19-aastasel poisil enne sind. Neil (Sterlingul ja Grealishil - M. K.) on palju rohkem enesekindlust - Sterling on võitnud tähtsaid karikaid - aga nad panid kogu surve noorele mehele."

REKLAAM

25-aastane mängumootor Grealish ei jäänud aga vastust võlgu. "Ma ütlesin, et tahan lüüa!" kirjutas ta Twitteris. "Peatreener on turniiri jooksul teinud väga palju õigeid otsuseid ja ta tegi neid ka täna. Aga ma ei lase inimestel öelda, et ma ei tahtnud penaltit lüüa, kui tegelikult pakkusin end ise välja."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK