Voolaid negatiivsest meediakajastusest: mängijatega räägime sellest, Liivakuga päris palju, aga ise loen valikuliselt uudiseid (0)

Karel Voolaid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise peatreener Karel Voolaid rääkis Raadio 2 saates "Hommik!", et kehvade mängude ja tulemuste järel on koondises negatiivsest meediakajastusest korduvalt juttu olnud.

"Eks me mängijatega räägime sellest, kasvõi Frank Liivakuga oleme sellest palju rääkinud. Meie treenerite staff on päris tugev. Minul sotsiaalmeediat ei olegi ja loen valikuliselt uudiseid, kommentaare ma ei loe juba mitmeid aastaid.

Tuleb osata hakkama saada kõrvaltvaatajate arvamustega. Loomulikult mulle lähevad väga lähedaste sõprade ja tõeliste jalgpalliekspertide - nagu Tarmo Rüütli ja teised endised jalgpallurid - arvamused korda, aga ma ei saa päris sügavuti minna kõikide inimeste arvamusteni - nii ei saa seda tööd teha," ütles Voolaid.

Peatreener rääkis, et noorenduskuuri läbinud koondises mõni mängija alles õpib vastutust ja hangib kogemusi, millele tulevikus toetuda. "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK