Voolaid "mõne koondislase lahkumismängust": usun, et Reim ütles seda emotsiooni pealt (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise uus peatreener Karel Voolaid käis külas Delfi podcastil "Futboliit", kus peatus taaskord potentsiaalse põlvkondadevahetuse teemal.

Eesti koondise eelmise peatreeneri Martin Reimi viimaseks mänguks jäi juunikuine 0:8 kaotus Saksamaale. Pärast mängu sõnas Reim Mainzis, et see võis jääda nii mõnelegi mängijale lahkumismänguks: "Aga muidu oleneb sellest, kes septembris treener on. Kui mina, siis jah, väga suure tõenäosusega [oli see mõne jaoks lahkumismäng]."

"Kõigil oli väga tugev frustratsioon, aga mina uue peatreenerina pean täpselt selgeks saama, keda, kas ja mida ta täpsemalt selle all mõtles ja võistkonnaga asjad väga selgeks tegema," kommenteeris Reimi toonast avaldust tema mantlipärija Voolaid. "Kui treener sellise asja välja ütleb, siis peab seal taga olema mingi väga mõjuv põhjus - kas emotsioon mängutulemusest või on seal tõsi taga."

Lisaks kinnitas Voolaid üle, et tulemuste ohverdamist puhtalt nooremale generatsioonile tuleristsete andmise nimel plaanis ei ole ning peamiseks eesmärgiks on EM-valikturniiril viimase kohase vältimine. "Oleks ju huvitav olukord, kui me kujutaksime ette, et vanemad mängijad kuulavad meie raadioeetrit ja kuuleksid, et meid ei ole enam Karelile vaja. "Aga miks siis?" Sest te olete vanad ja ei jõua joosta. Ja nooremad mõtleksid, et me saame nüüd koondisesse, kuna jõuame joosta. Spordis on väga palju teisi väärtusi ka - kogemus, üksteise mõistmine, endast maksimumi väljapanek."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK