Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm mängis Konverentsiliiga kolmanda ringi avamängus kõik minutid ja lõi FCSB (Rumeenia) võiduvärava, kui võõrsil alistati Dunajska Streda (Slovakkia) 1:0.

Dunajska Streda jäi 68. minutil kümnekesi väljakule, kui keskkaitsja Dominik Kruzliak sai FCSB väravavõimaluse ärahoidmise eest punase kaardi. Sellele järgnenud karistuslöögist sahistas Tamm, kes suunas Risto Radunovici tsenderduse otse õhust väravasse. Rohkem väravaid ei löödud ja FCSB läheb kordusmängule vastu minimaalses eduseisus.

Tammele oli see uue koduklubi särgis teine värav. 30-aastane eestlane skooris ka eelmises liigamängus U Craiova 1948 vastu. Mõlemad väravad on ta löönud jalaga. Vaata Tamme võiduväravat Dunajska Streda vastu allolevast videost.

Kui FCSB saab kahe mängu kokkuvõttes Dunajska Stredast jagu, siis Konverentsiliiga play-off'is minnakse vastamisi Frank Liivaku praeguse koduklubi Sligo Roversi (Iirimaa) või Henri Anieri ja Karol Metsa endise koduklubi Stavangeri Vikingiga (Norra). FCSB ja Dunajska Streda korduskohtumine toimub järgmisel neljapäeval Bukarestis.

Riia FC (Läti) mängis kodus Gil Vicentega (Portugal) 1:1 viiki, Viborg (Taani) alistas kodus Torshavni B36 (Fääri saared) 3:0 ning Wolfsberger (Austria) leppis kodus Gziraga (Malta) 0:0 viiki. Ülejäänud Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamängud toimuvad neljapäeval.