Eesti juhtiv jalgpallikohtunik Kristo Tohver vilistas neljapäeval Euroopa liiga alagrupiturniiri kohumist Bratislava Slovan (Slovakkia) – Istanbuli Besiktas (Türgi), mis lõppes võõrustajate 4:2 võiduga.

Slovan asus kohtumist 14. minutil Andraž Šporari väravast juhtima, aga esimese poolaja võitis Besiktas 2:1 tänu Adam Ljajici 29. minuti penaltile ja Vasil Božikovi 45+1. minuti omaväravale. Šporar lõi 58. minutil 2:2 ning toimetas 90+3. minutil nurgalöögi, millest Marin Ljubicic lõi 3:2 värava. Minut hiljem vormistas Mohammed Rharsalla lõppskoori.

Kui väravate osas mingeid küsitavusi ei olnud, siis Tohveri kahe teise otsuse osas küll. 20. minutil pääses Šporar silmitsi Besiktase väravavahi Loris Kariusega. Toimus kokkupõrge, kus Karius palli ei mänginud ja Slovani ründaja kukkus, aga Tohver määras olukorras nurgalöögi.

37. minutil kukkus Slovani karistusalas pärast kontakti kaitsjaga Ljajic, ent Besiktas ei saanud olukorrast teist penaltit, vaid Tohveri meelest oli tegu petmiskatsega ja serblasest ründaja sai kollase kaardi.