VIDEO | Koondisemänguks valmistuvad Saksa fännid juba tembutavad: II liiga mängus joosti alasti väljakule (1)

Eesti koondis võõrustab teatavasti homses EM-valikturniiri kohtumises Saksamaad. Suur hulk varajasi Saksa fänne on juba mitu päeva varem Eestisse tulnud ja võtnud plaaniks ka kohalikke madalamaid liigasid oma silmaga vaadata. Tänaõhtuse II liiga mängu ajal ühele fännile aga vaatamisest ei piisanud ning otsustas ihualasti mängu ajal platsile joosta.

Lõuna ajal peetud II liiga kohtumist Lasnamäe Ajaxi ja Kohtla-Järve II vahel tuli teiseks poolajaks vaatama üle mitmekümne pealine sakslaste fännirühm, kes võõrustajatele kaasa elasid. Jäädi viisakaks ja nii mõnigi väravalööja jooksis skoorimise järel otsajoone taga stendi juurest läbi ja lõi meestega käed kokku. 

REKLAAM

II liigast toimus järgmine mäng Tallinnas õhtul, kui FCI Tallinn võõrustas Tallinna Ararati. Varakult enne avavilet tribüünil koha sisse võtnud sakslased lasid alkoholikraanid valla, ent peagi suundus nende poole üks FCI Tallinna treeneritest, kes palus kangemat alkoholi mitte tarvitada, viidates asjaolule, et just viiv varem lõppes platsil U12 liiga poiste mäng ning sellist eeskuju pole neile vaja. Samas jõuti kompromissini, et õlut võivad sakslased tarvitada, senikaua kuni viisakaks jäädakse. 

Mängu avapoolajal võis mingil hetkel pealtvaatajaid olla 100 ringis, neist neli viiendikku julgelt sakslasi. Vaheajapausil käidi alkoholivarusid täiendamas ning rahvast jäi märgatavalt vähemaks, ent siiski soliidne hulk neist tulid tagasi tribüünile. Teise poolaja 60. minutil peatas peakohtunik Dmitri Kulikov mängu ning liikus otsajoone taga olevate võõrfännide poole. Varem oli üks fännidest auti läinud palli jalaga löönud ning selline mängu segamine vajas sekkumist. Fännidel paluti tribüünile minna ja mitte mängu segada. Suurem hulk neist liikuski näidatud suunas, ent saabus kohtumise 74. minut ...

Tolle samuse otsajoone tagant jooksis mängu ajal Infoneti staadionile alasti mees, kes juubeldades kaaslaste hõisked tribüünil valla päästis. Lisaks viskas meesterahvas end ühel hetkel ka väljakule kõhuli. Kulikov palus isikul väljakult lahkuda ning juurde jooksis ka üks FCI treeneritest, kes aitas mehe väljaku äärde talutada, kus temaga edasi tegeleti.

1 kommentaar

raidopaas   •  
(82.131.86.***)
Deutschland, Deutschland über alles!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK