Vassiljev: oli näha, et Neemelo tahtis rohkem võita kui meie (esmaspäeval peaks selguma uus treener!) (2)

Foto: Liisi Troska

FCI Levadia peatreenerina tõenäoliselt oma viimase mängu teinud  Vladimir Vassiljev sõnas pärast 1:3 kaotust Paide Linnameeskonnale, et Tarmo Neemelo tahtis rohkem võita kui nemad.

"Tahtsime siit positiivset tulemust, aga õnneks tegi Tammeka ka oma töö ära ja tuli vähemalt teine koht," viitas Vassiljev faktile, et kuna samal ajal kaotas Nõmme Kalju kodus 2:3 Tartu Tammekale, siis jäädi vaatamata kaotusele teisele kohale pidama.

"Ma arvan, et me hakkasime ise täna natuke varakult jõuluvana mängu mängima ja kinkisime Paidele kaks rumalat väravat. Tegime oma jõulukingitused ära. Väljak oli raske, ei saanud oma tavalist lühikest söötu lükata ja pidime pikka palli mängima. Muidugi ka Tarmo Neemelo efekt - oli tunda, et Tarmo tahtis siit väljakult võiduga lahkuda rohkem kui meie."

Omal ajal Levadia süsteemis Neemeloga koos mänginud Vassiljev kiitis karjääri lõpetanud Neemelot väga. "Ta on sümpaatne kuju. Kuigi kiirus on ta nõrkus, siis oskab ta oma tugevusi kasutada. Keha ja tehnika on väga hea ründaja kohta, võitleja. Tahaksin treenerina kindlasti, et selline mees mu meeskonnas oleks."

REKLAAM

Vassiljev ei osanud öelda, mis saab Levadias edasi, aga andis mõista, et uudiseid peaks tulema järgmise paari päeva jooksul. "Täna on hooaja lõpetamine, siis väike koosolek ja järgmiseks esmaspäevaks peaks selgus majas olema. Siis saame teada ka, kes jätkab ja kes ei jätka. Praegu ma sulle rohkem öelda ei oska."

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

Artur Budaev   •  
(82.131.80.***)
ei usu et Vladimir Vassiljev on järgmine valik.Puudub uefa Pro ehk eurosaarjaseks tuleb nii ja na leida uefa Pro -ga treenerit
MUTOMBO   •  
(87.119.178.***)
uus treener juba teada, kannatust poisid saate varsti teada kes ta on

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK