Varane punane tegi Messi-Mbappe masinavärgi elu kõvasti kergemaks (0)

Kylian Mbappel pole väravate löömisega muret, kui palle annab ette Lionel Messi. Foto: Scanpix / Reuters / Stephane Mahe

Nantes'i lootus Prantsusmaa kõrgliiga kodukohtumises PSG-le vastu saada purunes juba esimese mõnekümne minutiga, lõpuks tuli vastu võtta 0:3 kaotus.

Kylian Mbappe avas Lionel Messi söödust skoori juba 18. minutil, kasutades ära kodumeeskonna aktiivse pressingu ning lõpetades vasturünnaku väravaga. Mängitud oli 24 minutit, kui äärekaitsja Fabio üritas keskväljal peatada Vitinhat, ent tabas portugallast kõrgele sirutatud jalaga põlve piirkonda. Platsilt pidid lahkuma mõlemad - Fabio punase kaardi, Vitinha vigastuse tõttu.

Teisel poolajal kulus PSG-l ülekaalu vormistamiseks alla kümne minuti, siis toimis jälle Messi-Mbappe sööduliin ning prantslane tegi värava eest seisuks 2:0. Kübaratrikk ei jäänud samuti kaugele, kui Mbappe peagi Nantes'i väravavahist Alban Lafontist mööda mängis, värava nurjas aga Nicolas Pallois' hea blokeering. 63. minutil vahetati Mbappe juba ka puhkama, sest PSG-d ootab nädala sees hooaja esimene Meistrite liiga alagrupimäng.

Mbappe asemele tulnud Neymar lõi viis minutit hiljem posti, kust tagasipõrkunud palli suunas väravasse Nuno Mendes, vormistades seeläbi lõppskoori. Ühtlasi võttis PSG, kes on eelmise hooaja lõppu ja käesoleva algust liites tervelt kaheksas järjestikuses võõrsil peetud liigamängus löönud vähemalt kolm väravat, tänu parematele väravate vahele Marseille Olympique'i ees tabelis uuesti sisse liidrikoha.

Nantes - PSG 0:3 (0:2)