VAR pahandas taas inimesi, Ajax võttis jõuga oma (0)

Meistrite liiga kevadine poolfinalist Amsterdami Ajax tagas pisikeste raskuste kiuste koha alagrupiturniiril.

Nädal tagasi FC Flora mulluse eurovastase Nicosia APOEL-iga Küprosel 0:0 viiki leppinud Ajaxi viisid edasi suvise täienduse Edson Alvarezi ning eelmise hooaja ühe säravaima mängija Dusan Tadici väravad. Veel kümmekond minutit enne mängu lõppu oli APOEL edasipääsust ühe värava kaugusel, kuna teise poolaja alguses tühistasid videokohtunikud keerulise ja veidi isegi vastuolulise otsuse tulemusel Klaas-Jan Huntelaari värava.

Austria mullune teine Linzi LASK kaotas Club Brügge vastu avamängu 0:1, jäi ka kordusmängus 70. minutil kaotusseisu, kuid pääses 74. minutil ajaloolisest edasipääsust ühe värava kaugusele. Siiski mängisid austerlased viimased kümme minutit arvulises vähemuses ning Brügge kindlustas 89. minuti väravaga koha alagrupiturniiril.

Glasgow Celticu välja lülitanud CFR Cluj eurounistused purustas tšehhide Praha Slavia, kes sai mõlemas mängus 1:0 võidu.

Alagrupid loositakse neljapäeval kell 19. Soccernet.ee teeb sellest LIVE-ülekande.

Tulemused

Ajax - Nicosia APOEL 2:0 (1:0) - kahe mängu kokkuvõttes edasi Ajax 2:0
43. Edson Alvarez, 80. Dusan Tadic

Club Brügge - Linzi LASK 2:1 (0:0) - kahe mängu kokkuvõttes edasi Club Brügge 3:1