Vaprus Pärnu troonil istumisega ei lepi. Valitud on oma tee, mis peab viima Premium liigasse (0)

Üks läbinisti eriline jalgpalliaasta hakkab suvepealinnas Pärnus lõpule jõudma. "Silm peale!" pakkis tehnika kaasa ja sobitas tutvust meeskonnaga, mille keskmine publikuhulk jääb Eesti tribüünidel alla ainult FC Florale ja mis on hetkeseisuga kinni ihaldatud Premium liiga pääsmes.

Pärnu Vapruse peatreener Taavi Midenbritt usub, et Premium liigasse tõusmise korral tuleb meeskonda küll tugevdada, kuid arvestatav tuumik, millele kõrgemal tugineda, on olemas. Kahtlemata pole tegu mahlamütsidega, sest tema hoolealustel on kamba peale hinge all üle 600 mängu Premium liiga kogemust ja nii mõnegi CV-st leiab märkeid noortekoondistes rahvusvahelise taseme nuusutamisest.

Selle aasta kontekstis ei saa aga üle ega ümber ühest kindlast mehest. Kellest ja miks on ta rahul, et sai tuleristsed Eesti kõrgliigas juba väga noorelt? Millised järeldused teeb ta hiljutisest karikamängust Tartu Tammekaga?

Tegevjuht Karl Palatu lubab, et varem või hiljem Vaprus kõrgliigasse jõuab. Mis teeb nende valitud tee raskemaks, aga põnevamaks? Mis on järgmine asi, milles tuleks klubiliselt samm edasi astuda? Millisteks hindab Palatu Pärnu linna jalgpalliskeene väljavaateid? Kuhu peaks Vaprus jõudma kümne aasta pärast?

"Silm peale!" ilmub Soccernet.ee-s igal nädalal. Telli kindlasti meie Youtube'i kanal, et värsketest videotest mitte ilma jääda!

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK