Vanameister päästis vähemalt hetkel Milani peatreeneri töökoha (0)

AC Milani peatreener Marco Giampaolo läks mängule Genoaga vastu teadmisega, et kaotuse korral jääb ta üpris kindlasti töökohast ilma. Dramaatiline võit võis ametiaega siiski pikendada.

Kõik läks Giampaolo jaoks valesti juba enne avavilet, kui Milani esikinnas Gianluigi Donnarumma kurtis kõhuhäda ja tema kohale asus 37-aastane vanameister Pepe Reina. Hispaanlane oli süüdi ka väravas, mis Milani riietusruumi kaotusseisus saatis - Lasse Schöne kauge karistuslöök pidanuks olema lihtne saak, kuid Reina hindas palli lendu lootusetult valesti.

Poolajal võttis Giampaolo puhkama Krzysztof Piateki ja Hakan Calhanoglu, asendades nad Rafael Leao ja Lucas Paquetaga. Õige pea viigistas Theo Hernandez Paqueta söödust seisu, punane Genoale ning penalti võinuks Milanile tähistada keerulise tööpäeva lõppu. Elu elati aga ise raskeks, kui 2:1 eduseisus jäid külalised samuti kümnekesi.

Üleminutitel põhjustas Reina penalti, kuid tõrjus siis ise Schöne löögi ja kerkis seega ikkagi õhtu kangelaseks. Tulises mängus lendasid punased ka pingile, ühtekokku otsis peakohtunik eemaldamiskaardi taskust välja neljal korral.

Genoa - AC Milan 1:2 (1:0)
41. Lasse Schöne - 51. Theo Hernandez, 57. pen. Franck Kessie

Realiseerimata penalti: 90+3. Lasse Schöne (Genoa)
Eemaldamised: 56. Davide Biraschi - 79. Davide Calabria

Pingilt eemaldati 45+3. minutil Riccardo Saponara (Genoa) ja 90+4. minutil Samu Castillejo (Milan).

SPAL - Parma 1:0 (1:0)