VAATA JÄRELE: Viimsi alistas veenvalt Elva, kuid Elva püsib endiselt üleminekumängude kursil (lisatud galerii!) (0)

Viimsi JK alistas koduväljakul 4:1 Elva ning säilitas lootuse üleminekumängudesse jõudmiseks.

Elva pääses 11. minutil juhtima, kui Kristo Kolesnitšenko saatis nahkkera 15-meetrilt värava alanurka. Eduseis püsis vaid seitse minutit – Janar Toomet leidis täpse läbisööduga Ken-Marten Tammeveski, kes lõpetas rünnaku väravaga.

32. minutil tegid taas skoori Viimsi mehed. Standardolukorrast tsenderdati pall karistusalasse, kust rikošeti toel jõudis see Karl Erich Kaljuvereni. Kaljuvere koksas selle kõrge kaarega üle Elva väravavahi tagumisest postist sisse. Vaheajale minnes juhtis 2:1 Viimsi.

Viimsi kolmas värav sündis 57. minutil. Järjekordsest standardolukorrast lennutati pall värava ette, kust Tammeveski suunas nahkkera Toometile, kes toksas selle peaga väravasse.

Möödus 13 minutit ning tabloo näitas 4:1. Lühidalt lahti mängitud nurgalöögi järel tsenderdati pall karistusalasse. Järgnes pealöök, mille tõrjus vahetusest sekkunud Elva puurivaht Mikk Markus Jänes, aga tema õnnetuseks kukkus pall värava ette, kust skooris Kaljuvere oma teise.

Kolm vooru enne lõppu on Viimsi ja Elva vahe viis punkti. Üleminekumängudele pääsemiseks on trumbid Lõuna-Eesti klubil, aga graafik soosib Viimsit. Viimsi kohtub viimastes mängudes Pärnu Jalgpalliklubi, Ida-Virumaa Alliance'i ja Viljandi Tulevikuga. Elva läheb vastamisi Tallinna Flora U21, Tuleviku ja Tallinna Levadia U21.