VAATA JÄRELE: varakult vähemusse jäänud Kalju kaotas Legionile (3)

Tallinna Legion teenis Premium liigas oma esimese võidu, alistades kolmandas voorus võõrsil Nõmme Kalju 2:1.

Kahes eelnevas voorus ülikiirelt skoori avanud Kalju jäi seekord üsna varakult vähemusse - 21. minutil eemaldati Vladislav Homutov, kes keskväljavõitluses korkidega Stefan Tšendeile sisse läks.

Legion kasutas arvulise ülekaalu ära 34. minutil, kui Nikolai Mašitšev sai vastaste väljakupoolel Amir Natholt palli kätte ja Marek Šatov realiseeris üks-üks olukorra.

80. minutil suunas Šatov Andrei Sidorenkovi nurgalöögi posti ja tagasipõrganud palli lükkas Artjom Artjunin võrku - Legion läks 2:0 juhtima.

Viis minutit hiljem muutis teist poolaega domineerinud Kalju lõpu põnevaks, kuna Natho eeltöö järel skooris põlvega Sander Puri, aga enamat nõmmekad ei suutnud.