VAATA JÄRELE: Vaprus ronis Flora duubli vastu 0:3 kaotusseisust välja (0)

Esiliiga 32. vooru avamängus tuli Pärnu Vaprus koduväljakul 0:3 kaotusseisust välja ja viigistas Tallinna Flora duubelmeeskonnaga 3:3.

Esimesel poolajal sündis vaid üks värav, kui Artjom Jermatšenko sai Rocco Robert Sheinilt söödu ja lõi karistusala joone juurest alla nurka.

Teise poolaja esimesel minutil skooris Aleksander Iljin, kes võitis pärnakate väljakupoolel palli ja viis ise rünnaku õnneliku lõpuni. Kolmanda tabamuse sai kirja Shein, kui Hendrik Vainu eksis tema löögi püüdmisel.

Tõnis Vihmoja vähendas enda teenitud penaltist vahet, aga veel kaks minutit enne normaalaja lõppu oli Flora duubel 3:1 ees.

Seejärel skooris Vihmoja nurgalöögi jätkuolurras. Üleajal, kui Vapruse pika audi järel pall florakate karistusalasse pidama jäi, vormistas Kristen Saarts viigivärava.

Flora U21 jätkab liigatabeli teisel ja Vaprus kolmandal real.