VAATA JÄRELE: Tulevik ja Kalev leppisid pingelise viigiga (0)

Viljandi Tulevik ja Tallinna Kalev pidasid Premium liiga keldrikorrusel maha kuue punkti lahingu, kus võrdse mängu tulemuseks jäi igati õiglane 1:1 viik.

Iseäranis võimalustevaene oli avapoolaeg, aga ometi löödi just siis mõlemad väravad. 28. minutil viis Wale Musa Alli pealöök kalevlased juhtima ning 11 minutit hiljem suskas väravaesisest segadusest palli teise väravasse Janar Õunap.

Teine poolaeg oli veidi lahtisem, kuid kumbki meeskond ei võtnud liigseid riske ja nii jäi 1:1 viigiseis tabloole püsima.

See tulemus jätab Premium liiga neli viimast võistkonda kahe punkti sisse. Lisaks Tulevikule ja Kalevile on 17 punkti peal ka FC Kuressaare, Maardu Linnameeskond jätkab 15 punktiga.