VAATA JÄRELE: Tammeka tuleb pealinnast taas punktiga ära (9)

Täpselt nagu võõrsilmängudes FC Flora ja FCI Levadiaga, suutis Tartu Tammeka viigipunkti teenida ka Nõmme Kalju kodust. Premium liiga 15. vooru kohtumine lõppes seisuga 1:1.

Tartlased pole sel liigahooajal pealinnas kordagi kaotanud ja seeria jätkus neljandaski mängus. Kalju läks varakult Vladislav Homutovi väravast ette, kuid vajus esimese poolaja lõpus kaitsesse. Teine poolaeg pakkus võrdsema mängu, mille tulemusena sahistas veerand tundi enne lõpuvilet võrku Tristan Koskor.

Kalju loovutatud kaks punkti - kombineerituna Flora võrdlemisi rutiinse võiduga Tallinna Kalevi üle - tähendavad, et esimest ja teist kohta lahutab nüüd juba 11 silma.

Protokollid:

31. juulil kell 19.00 Kadrioru staadionil

JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 0:3 (0:2)

Neljas kohtunik: Kristjan Kattus

Kalev: Karl Andre Vallner, Daniil Sõtšugov (84. Hugo Palutaja), Jakob Tamberg, Tanel Tamberg, Markus Allast, Reinhard Reimaa, Marek Kaljumäe, Alger Džumadil, Murad Velijev, Hannes Anier, Romet Kaupmees (84. Eduard Golovljov).
Varus: Daniil Koroljov, Hugo Palutaja, Brandon Bachmann, Sandor Dino Franch, Markus Vaherna, Mark Petrov, Eduard Golovljov.

Flora: Matvei Igonen, Henri Järvelaid, Märten Kuusk, Henrik Pürg, Michael Lilander, Markus Poom, Vladislav Kreida, Vlasi Sinjavski (60. Martin Miller), Henri Välja (82. Andreas Kiivit), Rauno Alliku (61. Frank Liivak), Rauno Sappinen.
Varus: Kristen Lapa, Maksim Paskotši, Markkus Seppik, Markus Soomets, Martin Miller, Frank Liivak, Andreas Kiivit.

31. juulil kell 19.30 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 1:1 (1:0)
9. Vladislav Homutov - 79. Tristan Koskor

Väravasöödud: 9. x - 79. Mihhail Slaštšjov
Hoiatused: 90+1. Vladislav Homutov - 90+1. Mihkel Järviste, 90+2. Karli Kütt (väravavahtide treener)
Mänguolud: +21, vahelduv pilvisus, kunstmuru rahuldavas seisukorras