VAATA JÄRELE: pärnakad juhtisid Flora Pärnus võidule (0)

FC Flora peaproov enne Euroopa Konverentsiliiga esimest alagrupimängu lõppes kuueväravalise võiduga Pärnu Vapruse üle, kelle vastupanu oli siiski kõvem kui tabloo näitab.

Pärnakad avaldasid südikat vastupanu kuni 68. minutini, mil Flora alles oma teise tabamuseni jõudis, kusjuures esimene värav oli sündinud omaväravast. Viis tabamust veerandtunnise perioodi sees tegid lõppseisuks aga külaliste 6:0 võidu.

Seejuures lõi kaks väravat ja andis ühe väravasöödu pärnakas Sergei Zenjov, teine pärnakas Rauno Alliku lisas omalt poolt üks pluss kaks.

12. septembril kell 13.00 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora  0:6 (0:1)
9. ov. Uku Kõrre, 68., 74. pen. Sergei Zenjov, 75., 79. Daniil Kuraksin, 82. Rauno Alliku

Väravasöödud: 9. Sergei Zenjov, 68., 75. Rauno Alliku, 74. Martin Miller, 79. Henri Välja, 82. Markus Poom
Hoiatused: 48. Robin Limberg, 87. Magnus Villota - 8. Markus Soomets
Mänguolud: +17, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras