VAATA JÄRELE: Maardule esimese kaotuse kinkinud Kalev vähendas liidrite lahingus vahe minimaalseks (0)

Esiliigas said tabeli kahe esimese meeskonna ehk Maardu Linnameeskonna ja Tallinna Kalevi vahelises heitluses võidu külalised Kalevist, alistades Maardus peetud kohtumises võõrustajad 2:1.

Mõlemad olid enne kohtumist suurepärases hoos, sest Kalev oli järjest võitnud kaheksa ja Maardu kuus liigamatši. Nüüd sai Maardu aga hooaja esimese kaotuse, sest 24. minutil vormistas Murad Velijevi eeltöö väravaks Reinhard Reimaa ning 90. minutil lükkas avavärava autor pärast Abdullahi Alfa suurepärast söötu palli ette vahetusmehele Markus Vahernale, kelle tabamus otsustas kohtumise saatuse.

Maardu suutis üleminutite lõpetuseks veel Vadim Aksjonovi kaudu palli Kalevi võrku saata, kuid see jäi ka kohtumise viimaseks löögiks. Maardu jätkab endiselt tabeli tipus, aga vahe Kaleviga vähenes nüüd vaid ühele punktile. Lisaks on Kalevil ka Maardust üks kohtumine vähem peetud.