VAATA JÄRELE: Kuressaare pani lõpuminutitel kogu jõu mängu, aga üleminekumängudest ei pääse! (Legion alistas Transi) (1)

Täna sai selgeks, kes mängib Premium liigas sajaprotsendilise kindlusega tulevasel hooajal ja kelle hooaeg pikeneb nädala võrra. Kuigi Narva Trans kaotas TJK Legionile, ei suutnud Kuressaare Kalevit võita ning üleminekumängudele lähevad vastu just saarlased.

Esimene poolaeg Lillekülas oli äärmiselt võimalustevaene, kuid kui Murad Velijev 61. minutil Hannes Anieri tsenderduse peaga väravasse suunas, ärkas üles ka Kuressaare. Kümme minutit hiljem viigistaski Mattias Männilaan seisu, kuid rohkemaks saarlastel jaksu polnud. Kalev lõpetas kohtumise ka vähemuses, sest kaks minutit enne normaalaja lõppu võttis Anier teise kollase kaardi.

Narvas peetud kohtumises asus TJK Legion mängu Nikita Andrejevi penaltist kaheksandal minutil juhtima ning poolaja esimesel üleminutil kasvatas Dmitri Kovtunovitš eduseisu kahele väravale. Kuigi Trans suutis läbi Kovtunovitši omavärava kohe teise poolaja alguses vahe üheväravaliseks vähendada, vormistas Andrejev teisel üleminutil lõppseisuks 3:1.

28. novembril kell 13 Tallinnas Sportland Arenal

JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 1:1 (0:0)
61. Murad Velijev - 71. Mattias Männilaan

Väravasöödud: 61. Hannes Anier - 71. Michael Schjönning-Larsen
Hoiatused
: 23., 88. Hannes Anier, 85. Markus Vaherna, 88. Alger Džumadil - 45+1. Silver Alex Kelder, 49. Ranon Kriisa, 59. Sander Seeman
Eemaldamine: 88. Hannes Anier
Mänguolud: +3, pilves ilm, kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Karolin Kaivoja, Anni Rahula
Neljas kohtunik: Eiko Saar

Kalev: Karl Andre Vallner, Daniil Sõtšugov, Dominik Ivkic, Markus Allast, Reinhard Reimaa, Marek Kaljumäe, Tanel Tamberg (66. Ramol Sillamaa), Hugo Palutaja (57. Alger Džumadil), Murad Veiljev, Markus Vaherna, Hannes Anier.
Varus: Daniil Koroljov, Sandor Dino Franch, Ramol Sillamaa, Mark Petrov, Alger Džumadil, Eduard Golovljov, Robin Tukia.

Kuressaare: Roland Kütt, Michael Schjönning-Larsen, Ranon Kriisa, Märten Pajunurm, Sören Kaldma, Rasmus Saar, Rauno Tutk, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Sander Laht (86. Elari Valmas), Mattias Männilaan.
Varus: Rait Hansen, Oliver Rass, Daniel Tuhkanen, Elari Valmas, Otto-Robert Lipp.

28. novembril kell 13 Narvas Kalev-Fama staadionil

JK Narva Trans - Tallinna JK Legion 1:3 (0:2)
54. ov. Dmitri Kovtunovitš - 8. pen., 90+2. Nikita Andrejev, 45+1. Dmitri Kovtunovitš

Väravasöödud: 54. Aleksandr Ivanjušin - 8. x, 45+1. Nikita Andrejev, 90+2. Aleksandr Nikolajev