VAATA JÄRELE: Kisub põnevaks! Vaprus sai taas Maardust jagu ja vähendas vahe tipus ühele punktile (0)

Esiliiga liidrite heitluses teenis Pärnu Vaprus Maardu Linnameeskonna vastu üliolulise 1:0 võidu ja vähendas vahe ühele punktile.

Vaprusel katkes esmaspäeval 14-mänguline kaotuseta seeria, kuna pärnakad jäid alla Tartu Tammeka U21-le 1:2. Maardu meeskond oli küll võitnud viis kohtumist järjest, aga viibis viimased kaks nädalat isolatsioonis, kuna kaks mängijat olid andnud positiivse koroonaproovi.

Esimesed 44 minutit väravaid ei nähtud, aga avapoolaja viimasel minutil lõi Enrico Veensalu siiski ühe ära. Teisel poolajal jagati kõvasti kaarte, aga rohkem väravaid ei nähtud.

Vaprus vähendas vahe tabelitipus ühele punktile, aga Maardul on isolatsiooniperioodi tõttu üks kohtumine varuks.