VAATA JÄRELE: Kalev pidas 70 minutit vastu, aga jäi Florale siiski alla (galerii!) (0)

Tallinna Kalev andis Premium liiga neljandas voorus Tallinna Florale kõva lahingu, aga jäi tiitlikaitsjale teise poolaja väravatest siiski 0:2 alla. Vaata mängu järele Soccernet TV-st!

Esimesel poolajal oli mõlemal meeskonnal üks supervõimalus, kuid väravad jäid löömata, sest Evert Grünvald tõrjus Ramol Sillamaa ja Oskari Forsman Sten Reinkorti löögi. Kalev pidas vastu 70 minutit, misjärel muukis Rauno Alliku Konstantin Vassiljevi tsenderdusest Kalevi väravaluku lahti. Kümme minutit hiljem sündis Flora teine värav, kui pall põrkas Vassiljevi karistuslöögist posti kaudu värava ette, kus oli esimesena jaol Martin Miller.

Flora läheb koondisepausile täisedu ja väravate vahega 11:0. Kalev sai ühe võidu ja ühe viigi kõrvale esimese kaotuse, kuid jätkab praeguse seisuga nelja punktiga tabeli esimeses pooles.