VAATA JÄRELE: Harju tähistas liigavõitu võimsa tagasituleku ja väravapeoga (galerii!) (1)

Esiliiga tiitli ja Premium liigasse pääsu kindlustanud Harju Laagri külastas viimases voorus Tallinna Flora duubelmeeskonda ning võttis suureskoorilises mängus 5:3 võidu.

Esiliigas enne tänast viimased neli mängu vähemalt kolmeväravalise ülekaaluga võitnud ning järgemööda nii kõrgliigasse tõusu kui ka liigavõidu kindlustanud Harju jäi avapoolajal kaheväravalisse kaotusseisu. Skoori avas Bruno Vain, viis minutit hiljem kasvatas Flora U21 edu Andrei Smirnov.

Teisel poolajal vähendas Kaspar Rõõmussaar kaotusseisu, ent kohe lõi Smirnov oma teise värava ning viis Flora duubli uuesti kahega ette. Vahetusest sekkunud meeste teol algas seejärel aga Harju lõpuspurt, mis tõi vähem kui kümne minuti sees kaasa koguni neli tabamust.

Esmalt realiseeris Andre Järva Roman Sobtšenko teenitud penalti, seejärel viigistas Sobtšenko ise seisu ning kohe viis Järva pealöök Harju juba juhtima. Lõppseisu vormistas pommlöögiga Kirill Aleksandr Antonov. Lõpuvile järel sai Harju kätte ka meistrikarika.

Liigatabelis edestati teise koha saanud FCI Levadia U21 meeskonda lõpuks kaheksa punktiga. Flora U21 lõpetas hooaja viiendal tabelireal.