VAATA JÄRELE: avapoolajal punase kaardi saanud Levadia duubel lõi Paide noortele viis väravat (lisatud galerii!) (0)

Esiliiga 34. vooru lõpetasid Eesti tippklubide Levadia ja Paide noortevõistkonnad, kui duublite lahingu Maarjamäe kunstmurustaadionil võitis Levadia koguni 5:0.

Levadia asus kohtumist 14. minutil 1:0 juhtima, kui nurgalöögi olukorras skooris Nikita Dronov, kes hiljem jättis võõrustajad kümnekesi väljakule, sest korjas endale kaks kollast kaarti ja eemaldati juba 39. minutil mängust.

See aga Levadia hoogu ei pidurdanud, sest Karl Rudolf Õigus lahendas 51. minutil üks-üks olukorra ja viis võõrustajad 2:0 juhtima. Seejärel tegi Õigus eeltöö Nikita Vassiljevi väravale, lõi ise 55. minutil Levadia neljanda ja 66. minutil viienda, vomistades lõppseisu ja oma kübaratriki.

Levadia U21 kerkis liigatabelis 65 punktiga teisele kohale, kaotades liidrile Harju Laagrile viie silmaga. Paide U21 jätkab 52 punktiga seitsmendal kohal.