Uus päev, sama tulemus: U17 kaotas viimase minuti omaväravast (0)

U17 algkoosseis esimeses mängus. Foto: jalgpall.ee

Eile Balti turniiri esimeses mängus Lätile 0:1 alla jäänud Eesti U17 koondis kaotas nüüd Soomele 1:2.

Kui eile jätsid noored sinisärgid 0:1 kaotusseisus kasutamata hilise penalti, siis täna haarati ise varakult eduseis - Tartu Tammeka ründaja Patrick Genro Veelma skooris kontrarünnaku lõpetuseks juba kolmandal minutil.

Poolajaks oli seis küll juba 1:1, aga järjekordne valus hoop tuli mängu lõpus, täna omavärava näol. Vitali Klimovi tabamus andis Soomele 2:1 võidu.

Balti turniiri kolmandas ja viimases mängus kohtub Eesti U17 reedel Leeduga.

Soome U17 - Eesti U17 2:1 (1:1)
34. Khamis Maki, 80. ov. Vitali Klimov - 3. Patrick Genro Veelma

Eesti U17: Karl Jakob Hein, Denni Grintšenko (41. Erik Kruglov), Vitali Klimov, Martin Jaagumets, Arthur Jeršov (57. Daniel Aganitš), Kristo Hussar, Carl Robert Mägimets (74. Artjom Komlov), Leonid Arhipov (52. Lars-Indrek Aigro), Patrick Genro Veelma (53. Deivid Andreas), Ivan Timofejev (57. Daniel Žukov), Aleks Polkopa.
Varus: Martin Tilk, Alfred Tammiksaar, Ats Toomsalu, Raiko Randlahe, Kristjan Stüff, Daniel Aganitš, Lars-Indrek Aigro, Deivid Andreas, Artjom Komlov, Karlis Karro.