U-17 neiud andsid üheksa minutiga eduseisu käest (0)

Neidude U-17 Balti turniiri avamängus läks Eesti koondis Leedu vastu küll 2:1 juhtima, kuid pidi lõpuks tunnistama 2:3 kaotust.

Leedu läks Jonavas peetud mängu üheksandal minutil juhtima, kuid 47. minutil õnnestus Mari Liis Lillemäel viigistada. Tunniajase mängu järel viis Evelyn Šilina Eesti ka juhtima, kuid vaid kaks minutit hiljem leedulannad viigistasid ja 69. minutil lõid ka võiduvärava.

Kolmapäeval kell 12:00 mängib Eesti Lätiga.

Leedu - Eesti 2:3 (1:0)
9., 62. Gabija Gedgaudaite, 69. Liucija Vaitukaityte - 47. Mari Liis Lillemäe, 60. Evelyn Šilina

Eesti: Reti Talts, Mariana Kees, Evelyn Šilina (62. Jaanika Pipar), Nora Anete Müller (69. Cristina Kivisik), Alika Malešina, Eliisabet Pedak, Grete Daut (51. Karolina Perv), Astrid Erik, Mari Liis Lillemäe (62. Chrystal King), Renita Roopalu (69. Annabel Jäär), Kristiina Aria (51. Gerda Johanna Leichter).
Varus: Katriin Saulus, Cristina Kivisik, Karolina Perv, Gerda Johanna Leichter, Annabel Jäär, Jaanika Piibar, Chrystal King.