Turmtule alla sattunud Özil: mina otsustan, millal lahkun, mitte teised inimesed (1)

Mesut Özil. Foto: arsenal.com

Londoni Arsenali poolkaitsja Mesut Özil vihjas, et lahkub klubist hiljemalt pärast järgmist hooaega ehk alles siis, kui tema leping lõppeb. Kas ja kui palju 31-aastane Özil järelejäänud aja jooksul mänguaega teenib, sõltub eelkõige temast endast.

Özil ei mänginud pärast koroonapausi Arsenali eest ainsastki kohtumist. Klubi peatreener Mikel Arteta sõnul on põhjused jalgpallialased, kuid märkimist väärib asjaolu, et kõrgepalgaline Özil, kes teenib 350 000 naelsterlingu suurust nädalapalka, ei soovinud koroonapandeemia ajal sissetulekut kärpida. Sama teed läksid paljud Arsenali mängijad, aga just Özili nimi kerkis suures plaanis avalikkuse ette. Ta pälvis palju kriitikat.

"Mängijad tahtsid selles olukorras anda oma panuse, aga meil oli vaja rohkem infot. Seda meile ei antud," rääkis Özil intervjuus The Athleticule. "Kõik olid sellega justkui päri, aga samas see oli nii kahtlane. Oleksin palgakärpega nõus olnud, kui see olnuks vajalik ning jalgpalli ja finantsilised väljavaated selgemad. Tormasime sellesse olukorda ilma põhjaliku arutluseta," lisas Özil.

Ta jätkas: "Kõigil, kes olid selles olukorras, oli õigus teada kõike: miks see toimub ja kuhu see raha läheb? Kuid meile ei öeldud piisavalt üksikasju ja pidime lihtsalt otsustama. See juhtus liiga kiiresti ja seal oli palju survet. Palgakärbe ei olnud õiglane, eriti noorte kuttide jaoks, ja ma keeldusin. Mul on kodus laps ja perekond, kelle ees on mul kohustused."

REKLAAM

Sellegipoolest on seitsme aasta eest Real Madridist Arsenali kolinud Özil Londoni suurklubis õnnelik. "Asjad on olnud keerulised, kuid ma armastan Arsenali. Mina otsustan, millal ma lahkun, mitte teised inimesed. Ma annan selle klubi jaoks kõik, mis mul on anda. Sellised olukorrad ei murra mind, need teevad mind ainult tugevamaks. Olen näidanud varem, et suudan meeskonda tagasi tulla, ja näitan seda nüüd uuesti," selgitas Özil.

1 kommentaar

N.I.G.G.A   •  
(90.191.166.***)
Joeli poiss!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK