Türklane ja kaks prantslast kordasid Hispaanias kolme aasta tagust saavutust (0)

Enes Ünal (punases) lõi otse karistuslöögist värava. Foto: Scanpix / Salvador Sas / EPA

Celta Vigo lõpetas Hispaania kõrgliigas kolmemängulise kaotuste seeria, kui võitles koduväljakul Getafe vastu välja 1:1 viigi.

Getafe asus kohtumist avapoolaja lõpus juhtima, kui türklane Enes Ünal skooris 43. minutil otse karistuslöögist, mis tähendab, et kokku löödi 11. voorus kolm väravat otse karistuslöögist. Sama suutsid ka prantslased Florian Lejeune (Rayo Vallecano) ja Nabil Fekir (Real Betis). Viimati löödi samas voorus vähemalt kolm väravat otse karistuslöögist kolm hooaega tagasi.

Celta Vigo viigivärava lõi 89. minutil ghanalane Joseph Aidoo, kes suunas hispaanlasest vanameistri Iago Aspase tsenderduse peaga võrku.

Kaotuste seeriale punkti pannud Celta Vigo asub 11 punktiga 13. kohal. Kolmanda viigimängu järjest teinud Getafe paikneb kümne punktiga 17. positsioonil.

Celta Vigo - Getafe 1:1 (0:1)