Tunjov sai Roma vastu platsile, Juventus tiitlist võidu kaugusel (0)

Itaalia kõrgliigas pääses taas platsile Narva Transi kasvandik Georgi Tunjov, kes sai osa SPAL-i suurest kaotusest AS Roma vastu.

Tunjovil endal suurt süüd ei lasunud, sest 81. minutiks, kui poolkaitsja sisse vahetati, oli Roma viis väravat juba ära löönud. SPAL suutis tänu Alberto Cerrile küll esimesele vastata, aga teistele enam mitte. 6:1 võidu vormistas Roma siiski juba ajal, mil Tunjov platsil oli. Viimase värava lõi Nicolo Zaniolo mängu 90. minutil.

19-aastane Tunjov sel hooajal platsil käinud 8 Itaalia kõrgliiga kohtumises, kokku 201 minutiks.

Kõige olulisemaid punkte jagati kolmapäeva õhtul välja Milanos ja Lecces. Teise koha nimel heitlev Milano Inter ei suutnud kodus Fiorentinast jagu saada ja lepiti 0:0 viiki. Püsimajäämisest unistav Lecce alistas kodus aga 3:1 Brescia ja nii on kolm vooru enne lõppu roheline tsoon nende jaoks veel nelja punkti kaugusel. Raske, aga tehtav. Brescia langes koos SPAL-iga ametlikult esiliigasse.

Kui neljapäeva õhtul Juventus Udinesest jagu saab, siis on Itaalia meister taaskord selgunud.

Milano Inter - Fiorentina 0:0

Lecce - Brescia 3:1 (2:0)