Tulevik heidab Lepistule ette ropendamist ning leiab, et punase kaardi pidanuks saama ka Beglarišvili ja Podholjuzin (22)

16. minuti intsidendis, kus Zakaria Beglarišvili tegi vea Tanel Langile, nõudis Levadia meeskond kohtunikelt vastupidist otsust. Kordused tõestasid ammendavalt, et vea tegi ikkagi Beglarišvili. Tuleviku kodulehekülg leiab, et Levadia poolkaitsja pidanuks saama sealt punase kaardi. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 11. voorus alistas FCI Levadia kolmapäeval A. Le Coq Arenal 4:1 Viljandi Tuleviku, kes sai küll alates 11. minutist seoses Volodõmõr Bajenko eemaldamisega nautida arvulist ülekaalu, ent ei suutnud seda enda hüvanguks ära kasutada.

Tuleviku kodulehekülje mänguülevaade möönab pealkirjas "Tormakas Tulevik luhtas võimaluse rabedalt alustanud Levadiat rünnata" ja ka resümees, et eelkõige tuleb neil kaotuse järel vaadata peeglisse. Aga tekstist leiab paar teravat torget, kus heidetakse Levadiale ette jõhkrutsemist ja ropendamist.

"16. minutil leidis aset esimene, ent mitte viimane seletamatuks jäänud episood kohtunikebrigaadis, kui Beglarishvili sõitis tald ees Tanel Langi labajalga, ent pääses ilma igasuguste tagajärgedeta, ehkki telekordused kinnitavad, et olukord oli selgelt punase kaardi vääriline," kirjutab Tuleviku kodulehekülg ja nimetab kaks lõiku hiljem 2:0 värava toonud penaltit "üpris arusaamatuks".

Samuti leitab artikkel, et punase kaardi pidanuks saama Maksim Podholjuzin, kes tabas 52. minutil käega näkku Tuleviku ründajat Kristjan Kaske. Kohtunikud arutasid olukorda pikemalt, aga piirdusid kollase kaardiga. Samast olukorrast määratud karistuslöögist lõi Tulevik ühe värava tagasi, aga peagi eksiti kaitses ja seis oli 3:1.

Järgnenud sündmuste kirjeldamisel on Tuleviku kodulehekülg otsekohene: "Järgneva mõne minuti jooksul jõudis Tulevik luhata ühe standardolukorra, Levadia kapten Brent Lepistu kohtunikud p***se, v***u ja mujale saata, ning 75. minutil ehitas Tulevik endale järjekordse lausrumala värava."

Tulevik ja Levadia kohtuvad uuesti juba järgmisel kolmapäeval, kui Viljandis mängitakse Evald Tipneri karikasarja teine poolfinaal. Tõotab tulla kohe eriti tuline duell!