Teniste jättis Branniga hüvasti ja naasis Eestisse: leppisime klubiga kokku, et see on minu tulevikule parim (3)

Foto: Branni koduleht

Bergeni Brann andis oma kodulehel teada, et Eesti koondise paremkaitsja Taijo Teniste on klubi eest oma viimase kohtumise pidanud ning mängija naaseb Eestisse.

Teniste käis täna viimast korda Branni juures mängijate ja klubiliikmetega hüvasti jätmas. "On olnud au olla viimased kolm aastat selle fantastilise klubi liige. Tahan tänada kõiki, kellega ma siin tutvunud olen - nii mängijaid, treenereid, klubitöötajaid ja eriti fänne," sõnas 32-aastane tartlane. 

2018. aastal Sogndalist Branniga liitunud Teniste jõudis klubi särki kanda 64 korral ja lõi selle ajaga kolm väravat. Viimasel ajal ta enam peatreener Kare Ingebrigtseni plaanidesse ei mahtunud ja klubi kodulehe teatel lepiti kokku, et mängija ei ole lepingulõpuni klubi juures, vaid naaseb Eestisse. Leping seob Tenistet Branniga selle aasta lõpuni.

REKLAAM

"Koroonapandeemia on paljudele väga keeruline ja eriti Taijole, kes elas Bergenis, kuid tema pere oli Eestis," teatas klubi spordidirektor Rune Soltvedt. "Reisipiirangute tõttu ei saanud ta perel piisavalt palju külas käia. Kui me Ole Didrik Blombergiga lepingu sõlmisime, siis oli meil paremkaitse positsioon kaetud ja lubasime Taijol lepingu viimasteks kuudeks koju minna."

Ka Teniste kinnitas, et ta ei pea Branni peale vimma. "Ma olen klubiga heas dialoogis olnud ja see on minu tulevikule parim."

Soltvedt lisas omalt poolt, et Teniste on olnud suurepärane Branni saadik. "Ta on olnud fantastiline nii mängija kui inimesena. Soovin teda südamest tänada!"

Lisaks Brannile kandis Teniste Norras aastatel 2011 - 2017 Sogndali särki. Eestis sai SK 10 kasvandik tuule tiibadesse Levadia ridades.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

sanderk   •  
(90.190.194.***)
Hiljuti sai Antonovi kohta sama loetud, et pere elab Eestis, kui mees ise võõrsil.
Kas meestel pole tõesti huvi koos perega elada või makstakse meie riigi TOP 11'le oma töö eest nii vähe, et ei saa pere kaasa võtmist lubada?
Siik   •  
(62.65.207.***)
Ja mis klubiga ta siin Eestis trenni hakkab tegema? See oleks juba vihje tulevikule.
Aron Saarepuu Iinipudel   •  
(213.219.106.***)
Viljandi tulevikule

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK