VAATA JÄRELE: Kuressaare alistas karikasarjas Esiliiga B liidri, Männilaan tegi kübaratriki (0)

Premium liigas üheksandal kohal olev FC Kuressaare alistas väravaterohkes Evald Tipneri karikasarja 1/16-finaalis Esiliiga B liidri Tartu JK Welco 6:1.

Esimesel poolajal skoorisid Kuressaare eest Ranon Kriisa ja Silver Alex Kelder. Teisel poolajal sahistas kolm korda võrku Mattias Männilaan, kes sekkus mängu 56. minutil. Tema väravad sündisid 57., 61. ja 85. minutil. Lisaks tegi Kuressaare eest skoori Oliver Rass. Welco auvärava eest hoolitses Karl Joosep Mark, kes realiseeris Mikk Valtna teenitud penalti.

Kuressaare on juba praegu Evald Tipneri karikasarjas paremini esinenud kui eelmisel hooajal, sest mullu kaotati 1/16-finaalis Premium liiga klubide duellis hilisemale finalistile Narva Transile 1:3. Welco sai 1/16-finaalis kaotuse neljandat hooaega järjest, sest mullu kaotati Võru Heliosele 1:2, tunamullu Tallinna Levadiale 0:5 ning 2017. aastal Kohtla-Järve Järvele 0:5.