VAATA JÄRELE: Paide läks Flora vastu juhtima, aga sai sahmaka (3)

Premium liiga eelviimases voorus kohtusid Eesti hetke kaks parimat tiimi, kui Tallinna Flora külastas Paide Linnameeskonda. Tabloo näitas Florale lõpuks aga lausa 7:1 paremust.

Paide teadis, et kindlustaks võiduga hõbemedalid ja alustas ambitsioonikalt - Deabeas viis võõrustajad juba 13. minutil juhtima. Flora aga ei jätnud asja nii ja murdis end Paide noorest kaitseliinist korduvalt läbi.

Võtmehetkeks said tagantjärele kaks penaltit - esmalt läks Flora avapoolaja lõpus 2:1 ette, siis aga valmistas Paidele suurt rahulolematust 56. minuti olukord, millest sai seisuks 4:1. Joseph Saliste sikutas Markus Soometsa karistusala joonel käest ja üritas apelleerida, et viga oli kastist väljas, kuid kohtunikud otsustasid siiski penalti määrata.

Flora teenis ja realiseeris kokku kolm penaltit, Rauno Sappinen lõi hooaja esimese kübaratriki ja lisas kaks resultatiivset söötu. Paide vastu saadi tänavu neljast mängust neli võitu.

29. novembril kell 13.00 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 1:7 (1:2)
13. Deabeas - 33., 45+2. pen., 54. pen. Rauno Sappinen, 48., 56. pen. Frank Liivak, 67. Konstantin Vassiljev, 86. Martin Miller

Väravasöödud: 13. Edgar Tur - 33. Konstantin Vassiljev, 45+2., 54. Markus Soomets, 48., 56. Rauno Sappinen, 67., 86. Rauno Alliku
Hoiatused: 53. Joseph Saliste, 68. Sergei Mošnikov, 75. Henri Anier, 77. Abdul Razak Yusif
Mänguolud: +3, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras