Tammeka sai uue kogukonnajuhi (3)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tartu JK Tammeka uueks kogukonnajuhiks sai Monica Rand.

Pikalt jalgpalli juures nii fänni, lapsevanema kui ka vabatahtlikuna tegutsenud Rand määrati ametisse 10. jaanuaril. "Mul on väga hea meel, et saan oma energia ja kogemuse Tammekaga siduda," kommenteeris Tammeka värske kogukonnajuht klubi sotsiaalmeediakanalite vahendusel.

"Loodan, et Tammeka toetajad ja kogukond võtavad mu hästi vastu ning üheskoos suudame pakkuda häid elamusi ja tugevaid emotsioone nii palliplatsil kui selle kõrval. Hoiame jalgpallilippu Tartus kõrgel tasemel ning näitame , et ka Lõuna-Eesti on tugevalt jalgpallikaardil," on uuele ametipostile asunud Rand tahet täis.

Monica Rand võtab üle klubi mängupäevade korraldamise sisulise poole, lasteaia-ja koolikülastusprogrammi, klubi spordivälised tegevused ning erinevate klubiürituste korraldamise. Lisaks on plaanis senisest rohkem tähelepanu pöörata ka noortegruppide tegevusele ning naiste ja tüdrukute jalgpalli kaasamisele kogukonna tegemistesse.

REKLAAM

"Mul on väga hea meel Monica tööle asumise üle Tammekasse. Monica jalgpallialane kogemus, soov siia valdkonda panustada ja suur teotahe - see on Tammeka klubi jaoks suur võit ja ootan huviga koostööd Monicaga," kommenteeris Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik.

3 kommentaari

tpx   •  
(90.190.***)
Põnev põnev, kuidas see eelnev teadmine peaks siia sobituma "Monica Rand, FC Flora vabatahtlike koordinaator" :^) et oled ühe klubi tulihingeline toetaja ja siis asub konkurendi juurde sellisele olulisele kohale. Et kui FCF ja Tammeka vastamisi satuvad, siis kumma poole ta valib
TheBroEx   •  
(146.255.183.***)
Pigem flora oli kõrvale põige kui elu sidus teda tallinnas. Muidu tartus sündinud ja tartus tegusi teinud ja olnud 3 aastat ka tartu abilinnapea
Reina   •  
(91.129.102.***)
Ei saa poliitikat jalgpalli eemal hoida

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK