Tambedou kübaratrikk põhjustas Pärnule hooaja suurima kaotuse (0)

Pärnu Jalgpalliklubi paikneb küll ainsagi võiduta Esiliiga tabeli põhjas, kuid polnud seni üheski mängus üle kolme värava sisse lasknud. Täna lõi Bubacarr Tambedou pärnakatele üksinda kolm ja Paide Linnameeskond U21 kuus väravat.

70 minuti täitudes juhtis Paide U21 võõrsil veel 2:0, aga veerand tundi hiljem juba 6:0. Kodumeeskonna auvärava lõi Eke Tormis Pikk 89. minutil, tehes lõppseisuks 1:6.

Tambedou tõusis tänase kübaratriki toel Esiliiga väravaküttide edetabelis liidrikohta jagama (koos Harju Laagri ründaja Andre Järvaga). Paide U21 mängijatest skoorisid ka Matrix Einer, Siim Aer (penaltist) ja Sander Soo.

Paide U21 kerkis uuesti liigatabeli tippu, aga Levadia U21 omab ühte mängu varuks ja sama palju punkte.